qrcode-sk

AUTOPOŽIČOVŇA POPRAD, AUTOPOŽIČOVŇA BRATISLAVA, AUTOPOŽIČOVŇA VIEDEŇ, AUTOPOŽIČOVŇA KOŠICE, AUTOPOŽIČOVŇA KRAKOV, AUTOPOŽIČOVŇA BUDAPEŠŤ

Ján Lazorčák, Nálepkova 241/11, 059 35 Batizovce, Call: +421 52 77 58 157, +421 903 250 255, +421 903 639 179
carrental-poprad.com, autopozicovnapoprad.sk, autopozicovnatatry.sk

Reagujeme na situáciu v súvislosti s dopytom vozidiel počas Covid19 a rozširujeme našu ponuku o prenájom campervanov

V ponuke nové vozidlá campervany VW California a VW Grand California!

maxresdefault

Rent Car Letisko Poprad = ekonomické ceny. V autopožičovni Poprad si vyberiete zo širokej ponuky vozidiel.
Zarezervujte, prevezmite si vozidlo a zaplaťte pri vrátení vozidla. Cenník = konečná cena na letisku Poprad.

✔ Bez poplatku za platbu kreditnou kartou
✔ Bez poplatku za zmenu v rezervácie
✔ Letisko Poprad 24/7

 

Viac informácií

Ponuka turistického ubytovania


uvodna stranka

- maximálna kapacita 12 osôb + apartmán pre 3 osoby,
- pohodlie a bezpečné parkovanie v uzavretom dvore,
- výhodná poloha a výborné ceny,
- stravovanie v blízkom okolí (po dohode zabezpečíme aj stravu),
- po dohode zabezpečíme aj dopravu,
- cena 10,- € / osoba / noc min.  3 osoby,
- apartmán 23,- € / noc,
- v celom objekte WIFI.

Kontakt  Viac informácií

Tradícia a profesionalita


quality

AUTOPOŽIČOVŇA POPRAD, AUTOPOŽIČOVŇA BRATISLAVA, AUTOPOŽIČOVŇA VIEDEŇ, AUTOPOŽIČOVŇA KRAKOV, AUTOPOŽIČOVŇA BUDAPEŠŤ to je tradícia a profesionalita! Prenájom áut POPRAD je služba, ktorú poskytujeme už od roku 1990 a sme prvá regionálna autopožičovňa na letisku Poprad - TATRY. Naša požičovňa áut spája nielen odbornosť, znalosti, skúsenosti, ale aj kus svojho srdca. Poskytujeme prenájom áut na rovnakej úrovni, ako veľké medzinárodné autopožičovne, ale zachovávame ekonomické ceny prenájmu.

Jasné podmienky prenájmu

no-hidden-charges

Na stránkach našej autopožičovne sa dozviete všetky potrebné informácie bez nutnosti registrácie. Jasné podmienky a ekonomické ceny prenájmu áut sú verejne dostupné nonstop v slovenskom a anglickom jazyku. Nemáme žiadne skryté poplatky, ktoré by Vás mohli prekvapiť.

Ponuka doplnkov a služieb

bonus

V Autopožičovni Poprad sú k prenájmu áut ponúkané aj doplnkové služby: jednosmerné prenájmy áut, prenájom auta s vodičom, letiskové transfery, vybavenie auta kvalitnou detskou sedačkou, navigáciou, strešným nosičom alebo boxom a ďalšie služby.

Ponuka ubytovania

bonus

Autopožičovňa a turistické ubytovanie blízko Vysokých Tatier, ktoré sú centrom oddychu, relaxu, wellness, turistiky, letných a zimných športov. Po dohode ponúkame možnosť zabezpečenia fakultatívnych výletov. Ako jediná autopožičovňa v regióne ponúkame všetky služby dostupné na jednom mieste.

Rezervácia so zľavoudiscount

Prenájom áut letisko Poprad - možnosť rýchlej a jednoduchej rezervácie auta aj zvýhodneného ubytovania. Zákazník si v AUTOPOŽIČOVNI POPRAD, rezervuje konkrétne auto, nie triedu auta. Presne viete, aké auto Vás bude čakať. Ponúkame možnosť záväznej rezervácie = istota pre Vás, že objednané auto bude na dohodnutom mieste k dispozícii. Záväznou rezerváciou získate zľavu vo výške minimálne 8% z ceny prenájmu.

Široká ponuka vozidiel


best-offer

Ponuka áut začína jednoduchosťou, spoľahlivosťou, ekonomickými cenami a pokračuje automatickou eleganciou. Samozrejmosťou sú autá s automatickou aj manuálnou prevodovkou s dieselovým alebo benzínovým pohonom. AUTOPOŽIČOVŇA LETISKO POPRAD, BRATISLAVA, VIEDEŇ, KRAKOV, BUDAPEŠŤ ponúka aj prenájom 7 miestneho auta.

Dostupnosť nonstop


nonstop

Nie iba 8 hodín denne, ale prenájom áut na letisku Poprad je k dispozícií nonstop 24 hod. denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Prenájom áut je po dohode dostupný aj na letisku KOŠICE, letisku BRATISLAVA, letisku KRAKOV, letisku VIEDEŇ, letisku BUDAPEŠŤ alebo na dohodnutej adrese v SR. Pre overenie dostupnosti vyplňte žiadosť o nezáväznú cenovú ponuku.

Najnižšie ceny


best-price

Najlacnejšia Autopožičovňa na letisku Poprad poskytuje prenájom áut v najlepšom pomere kvalita/cena. Rezervujte si auto vyplnením nezáväzného rezervačného formulára zašleme Vám podrobnú cenovú ponuku. V prípade akýchkoľvek otázok veľmi radi odpovieme. 

Platba platobným terminálom


bonus

POŽIČOVŇA AUTOMOBILOV POPRAD, POŽIČOVŇA AUTOMOBILOV KRAKOV, POŽIČOVŇA AUTOMOBILOV KOŠICE poskytuje možnosť platby embosovanou platobnou kartou pomocou mobilného platobného terminálu. Pri vrátení auta je preto možné zaplatiť  za prenájom kdekoľvek na území EU. Za platbu platobnou kartou v našej autopožičovni neplatíte žiadne poplatky.